Запрошуємо взяти участь у круглому столі з обговорення сфери смарт-спеціалізації Київської області


«Виробництво інноваційних харчових продуктів з вдосконаленими споживчими якостями (функціональна їжа)» у галузі виробництва молочних продуктів.


Метою проведення круглого столу є обмін думками, ідеями, пропозиціями та баченням того, в чому саме полягає унікальність Київщини у галузі виробництва молочних продуктів та суміжних з нею галузей, які інноваційні рішення зможуть забезпечити її розвиток на найближчі 7 років. Також обговоримо перспективи створення регіонального кластеру функціональних продуктів.

Серед запрошених - представники департаментів облдержадміністрації, науковці Національного університету харчових технологій, Інституту продовольчих ресурсів НАН України, Інституту геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМН України, представники асоціацій та виробничих підприємств. Враховуючи посилення впливу органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації, до участі у круглому столі запрошено представників територіальних громад Київщини.


Круглий стіл відбудеться 24 березня 2021 року з 10.00 до 12.00.


Програма круглого столу: https://cutt.ly/BzE8ayE


Для участі у заході та отримання посилання на підключення необхідно заповнити реєстраційну форму https://cutt.ly/hzE4oYJ

Популярне
Останні новини
Архів