Урядовий проект "Інвестиційний Монітор"


Офісом із залучення та підтримки інвестицій реалізовано перший етап Урядового проекту “Інвестиційний Монітор” (“InvestMonitor”) – інструменту моніторингу інвестиційного середовища областей України.


Проект InvestMonitor створений як інструмент, що слугує прямим комунікаційним каналом між бізнесом та урядом з метою виявлення як позитивних, так і деструктивних факторів ведення бізнесу в Україні. Ключова мета проекту полягає у визначені сфер, які необхідно перевести у площину особливої уваги, та внесенні якісних змін в напрямі покращення середовища для ведення бізнесу в Україні.

Пропонуємо залучитись до заповнення анкети-опитувальника. Для участі в анкетуванні звертатись за посиланням.


Відповіді кожного респондента є важливими, оскільки вони є складовими загальної картини реальних умов ведення бізнесу та допомагають виявити стримуючі фактори залучення нових інвестицій до Київської області, та до України в цілому.

Просимо долучитись до проекту та заповнити анкету-опитувальник.


За додатковою інформацією можна звертатись до Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації e-mail: inv_ekon_koda@ukr.net, тел. (044) 286-85-08


Сподіваємось на Вашу активну участь в анкетуванні, результативність якого безпосередньо вплине на оцінку інвестиційного середовища Київщини у порівнянні з іншими областями України.

Популярне
Останні новини
Архів