Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

СП "Укрінтерм"

10/11/2016

На Київщині проходить тиждень енергоефективності, сьогодні в його рамках проходив форум "Енергоефективність - шлях здобуття енергонезалежності", який зібрав представників влади, громадськості та флагманських компаній у сфері енергозбереження та енергоефективності. Одним із беззаперечних лідерів виробництва обладнання в цій галузі є СП "Укрінтерм", виробничі потужності якого розташовані в місті Біла Церква.
СП "Укрінтерм" успішно функціонує на ринку України та ближнього зарубіжжя близько 20 років. За цей період була створена розгалужена партнерська мережа представництв в Україні, Росії, Молдові та Білорусі. 
З моменту заснування керівництвом була обрана стратегія на максимальне наближення високотехнологічного опалювального обладнання та сервісу до споживачів у всіх регіонах України.
Для цього була створена розгалужена партнерська мережа представництв, в яких працює близько 2375 фахівців, відкриті представництва в Росії, Білорусі, Молдові, а їх силами вже змонтовано більш 4650 модульних котелень. Кількість працюючих на виробництві – 140 осіб.
СП "Укрінтерм" і компанії - регіональні представники СП "Укрінтерм" об'єдналися в єдину корпорацію "Європейська енергетична компанія" для мобілізації фінансового, науково-виробничого та кадрового потенціалу з метою проектування, виробництва та обслуговування енергоефективного теплогенеруючого обладнання.
НА підприємстві створено постійно діючий навчальний центр, який проводить навчання та підвищення кваліфікації фахівців з експлуатації устаткування підприємства.
СП "Укрінтерм" - це перше серед виробників опалювального обладнання в Україні підприємство, яке впровадило Систему Менеджменту Якості згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000 і у вересні 2002 року отримало відповідні міжнародний та український сертифікати. Також, у 2005 році на підприємстві, при консультативній підтримці BUREAU VERITAS, розроблено, впроваджено, сертифікована Система Екологічного Менеджменту, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2004.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square