Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

СП "Укрінтерм"

10/11/2016

На Київщині проходить тиждень енергоефективності, сьогодні в його рамках проходив форум "Енергоефективність - шлях здобуття енергонезалежності", який зібрав представників влади, громадськості та флагманських компаній у сфері енергозбереження та енергоефективності. Одним із беззаперечних лідерів виробництва обладнання в цій галузі є СП "Укрінтерм", виробничі потужності якого розташовані в місті Біла Церква.
СП "Укрінтерм" успішно функціонує на ринку України та ближнього зарубіжжя близько 20 років. За цей період була створена розгалужена партнерська мережа представництв в Україні, Росії, Молдові та Білорусі. 
З моменту заснування керівництвом була обрана стратегія на максимальне наближення високотехнологічного опалювального обладнання та сервісу до споживачів у всіх регіонах України.
Для цього була створена розгалужена партнерська мережа представництв, в яких працює близько 2375 фахівців, відкриті представництва в Росії, Білорусі, Молдові, а їх силами вже змонтовано більш 4650 модульних котелень. Кількість працюючих на виробництві – 140 осіб.
СП "Укрінтерм" і компанії - регіональні представники СП "Укрінтерм" об'єдналися в єдину корпорацію "Європейська енергетична компанія" для мобілізації фінансового, науково-виробничого та кадрового потенціалу з метою проектування, виробництва та обслуговування енергоефективного теплогенеруючого обладнання.
НА підприємстві створено постійно діючий навчальний центр, який проводить навчання та підвищення кваліфікації фахівців з експлуатації устаткування підприємства.
СП "Укрінтерм" - це перше серед виробників опалювального обладнання в Україні підприємство, яке впровадило Систему Менеджменту Якості згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000 і у вересні 2002 року отримало відповідні міжнародний та український сертифікати. Також, у 2005 році на підприємстві, при консультативній підтримці BUREAU VERITAS, розроблено, впроваджено, сертифікована Система Екологічного Менеджменту, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2004.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square