Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ТОВ НВП «Аеротехніка-МЛТ»

02/11/2016

Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка- МЛТ» було створено 29 квітня 1991 групою молодих офіцерів - випускників Київського вищого інженерного радіотехнічного училища протиповітряної оборони, які після звільнення з армії знайшли застосування своїх знань на розробці і виробництві такого наукоємного і технічно складного продукту, як засоби для радіолокаційного забезпечення ППО, ВПС і управління повітряним рухом.

На початку 90-х років були розроблені перші екземпляри телеграфних адаптерів для мережі авіаційного фіксованого електрозв'язку та радіолокаційних екстракторів А1000, поставлених для потреб державного підприємства з обслуговування повітряного руху України «Украерорух».

Протягом наступних 10 років «Аеротехніка» для зазначеної організації були створені і впроваджені автоматизовані системи для шести центрів управління повітряним рухом (УПР) України та двох термінальних зон.
Пізніше, з метою створення єдиної системи інформаційного забезпечення держави, «Аеротехніка- МЛТ» провела успішну інтеграцію громадянської системи УПР з військової. Автоматизована система УПР ДП «Украерорух» була уніфікована і інтегрована з розробленою для потреб ВПС України системою збору, обробки і передачі радіолокаційної інформації. Такий підхід дозволив забезпечити постійний обмін інформацією про повітряну обстановку між командними пунктами частин ППО і цивільними центрами УПР, що дало можливість забезпечити економію ресурсу дорогих бойових РЛС і підвищити безпеку польотів.
На сьогоднішній день на більш ніж тридцяти радіолокаційних позиціях по всій Україні встановлені виготовлені на НПП «Аеротехніка-МЛТ» радіолокаційні екстрактори А1000, пов'язані з різними радіолокаторами. До 2005-го року «Аеротехніка» проведена модернізація всіх типів РЛС з аналоговим виходом, які знаходяться на озброєнні ВПС України. До 2006-го року п'ятнадцять виробів, що випускаються «Аеротехніка», прийняті на озброєння Збройних Сил України, серед них: модернізовані РЛС П-18 і П-19, радіолокаційний екстрактор А1000М і екстрактор автоматичного знімання висоти і управління висотоміром А1000Н, автоматизовані робочі місця оператора радіолокаційного комплексу і командного пункту та інші. При цьому розробка і виробництво вказаного обладнання проводилися за відсутності будь-яких асигнувань з українського бюджету. ТОВ НВП «Аеротехніка-МЛТ» протягом двадцяти років своєї діяльності зайняла гідне місце серед світових виробників сучасної високотехнологічної, наукомісткої продукції, де існує досить висока конкуренція.

Компанія за роки своєї діяльності розробила і впровадила планомірну інвестиційну політику, завдяки чому була розвинена і вдосконалена власна виробнича база із замкнутим циклом виробництва, створена випробувальна лабораторія.

Якість виробництва підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001-2000, що дозволило підприємству вийти на зовнішні ринки, як з продукцією військового призначення, так і з виробами для системи управління повітряним рухом.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square