Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ТОВ НВП «Аеротехніка-МЛТ»

02/11/2016

Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка- МЛТ» було створено 29 квітня 1991 групою молодих офіцерів - випускників Київського вищого інженерного радіотехнічного училища протиповітряної оборони, які після звільнення з армії знайшли застосування своїх знань на розробці і виробництві такого наукоємного і технічно складного продукту, як засоби для радіолокаційного забезпечення ППО, ВПС і управління повітряним рухом.

На початку 90-х років були розроблені перші екземпляри телеграфних адаптерів для мережі авіаційного фіксованого електрозв'язку та радіолокаційних екстракторів А1000, поставлених для потреб державного підприємства з обслуговування повітряного руху України «Украерорух».

Протягом наступних 10 років «Аеротехніка» для зазначеної організації були створені і впроваджені автоматизовані системи для шести центрів управління повітряним рухом (УПР) України та двох термінальних зон.
Пізніше, з метою створення єдиної системи інформаційного забезпечення держави, «Аеротехніка- МЛТ» провела успішну інтеграцію громадянської системи УПР з військової. Автоматизована система УПР ДП «Украерорух» була уніфікована і інтегрована з розробленою для потреб ВПС України системою збору, обробки і передачі радіолокаційної інформації. Такий підхід дозволив забезпечити постійний обмін інформацією про повітряну обстановку між командними пунктами частин ППО і цивільними центрами УПР, що дало можливість забезпечити економію ресурсу дорогих бойових РЛС і підвищити безпеку польотів.
На сьогоднішній день на більш ніж тридцяти радіолокаційних позиціях по всій Україні встановлені виготовлені на НПП «Аеротехніка-МЛТ» радіолокаційні екстрактори А1000, пов'язані з різними радіолокаторами. До 2005-го року «Аеротехніка» проведена модернізація всіх типів РЛС з аналоговим виходом, які знаходяться на озброєнні ВПС України. До 2006-го року п'ятнадцять виробів, що випускаються «Аеротехніка», прийняті на озброєння Збройних Сил України, серед них: модернізовані РЛС П-18 і П-19, радіолокаційний екстрактор А1000М і екстрактор автоматичного знімання висоти і управління висотоміром А1000Н, автоматизовані робочі місця оператора радіолокаційного комплексу і командного пункту та інші. При цьому розробка і виробництво вказаного обладнання проводилися за відсутності будь-яких асигнувань з українського бюджету. ТОВ НВП «Аеротехніка-МЛТ» протягом двадцяти років своєї діяльності зайняла гідне місце серед світових виробників сучасної високотехнологічної, наукомісткої продукції, де існує досить висока конкуренція.

Компанія за роки своєї діяльності розробила і впровадила планомірну інвестиційну політику, завдяки чому була розвинена і вдосконалена власна виробнича база із замкнутим циклом виробництва, створена випробувальна лабораторія.

Якість виробництва підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001-2000, що дозволило підприємству вийти на зовнішні ринки, як з продукцією військового призначення, так і з виробами для системи управління повітряним рухом.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше