Шукаємо інвестора для розміщення підприємства з виробництва м'ясопродуктівЩо є: на балансі Сквирської районної ради знаходиться нежитлове приміщення загальної площею 2028 м2. Біля будівлі є ділянка площею 2,2 га.


Де знаходиться: Київська область, Сквирський район с. Великі Єрчики.

Балансова вартість: 295,152 тис.грн. Остаточна вартість об’єкту буде визначена на конкурсних умовах.


Виконавчий комітет Сквирської районної ради розгляне будь-які пропозиції щодо розміщення на території комплексу будь-якого об’єкту виробництва, надання в довгострокову оренду комплексу, а також продаж майна.


Перспективними є пропозиції щодо розміщення підприємства переробної галузі (переробка с/г продукції), на цей час також є актуальним створення підприємства з переробки м’яса врх та свиней, в останні роки поголів’я свиней в районі постійно нарощується.


Наявні комунікації: Колодязь для водопостачання з вбудованим насосним обладнанням, воду підведено в приміщення. Комплекс знаходиться на відстані до 0,01 кілометру від автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир – Сквира – Ставище, відстань до м. Київ – 128 км., на відстані 0,5 км є діюче залізничне полотно, що сполучає м. Сквира з м. Попільня.

Популярне
Останні новини
Архів