Шукаємо інвестора для розміщення підприємства з виробництва м'ясопродуктівЩо є: на балансі Сквирської районної ради знаходиться нежитлове приміщення загальної площею 2028 м2. Біля будівлі є ділянка площею 2,2 га.


Де знаходиться: Київська область, Сквирський район с. Великі Єрчики.

Балансова вартість: 295,152 тис.грн. Остаточна вартість об’єкту буде визначена на конкурсних умовах.


Виконавчий комітет Сквирської районної ради розгляне будь-які пропозиції щодо розміщення на території комплексу будь-якого об’єкту виробництва, надання в довгострокову оренду комплексу, а також продаж майна.


Перспективними є пропозиції щодо розміщення підприємства переробної галузі (переробка с/г продукції), на цей час також є актуальним створення підприємства з переробки м’яса врх та свиней, в останні роки поголів’я свиней в районі постійно нарощується.


Наявні комунікації: Колодязь для водопостачання з вбудованим насосним обладнанням, воду підведено в приміщення. Комплекс знаходиться на відстані до 0,01 кілометру від автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир – Сквира – Ставище, відстань до м. Київ – 128 км., на відстані 0,5 км є діюче залізничне полотно, що сполучає м. Сквира з м. Попільня.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше