Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Промислові підприємства Київщини на XV Міжнародному промисловому форумі-2016

28/11/2016

22-25 листопада на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Броварський проспект, 15, м. Київ) відбулась головна подія машинобудівної галузі України – XV Міжнародний промисловий форум-2016. Представники департаменту економічного розвитку і торгівлі взяли участь в даному заході. Це була унікальна за своїми можливостями подія, в рамках якої підприємства України та світу, з яких 15 підприємств промислового комплексу Київської області, змогли продемонструвати новітню продукцію для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі.

Свої експозиції представили ТОВ “Бортек” (м. Бориспіль) — українське багатопрофільне підприємство, яке більше 20 років займається розробкою та виготовленням електротермічного обладнання та систем очищення води та приватне підприємство “Інтер Плюс” (м. Біла Церква), що входить до холдингу чеської компанії “MetalDraft s.r.o” і займається виробництвом та реалізацією стрічкових пил по дереву та металу під власною ТМ “Lenker”.

Постійний потік відвідувачів був біля стендів ТОВ “Редуктор-комплекс” (м. Біла Церква), які представили черв’ячні редуктори, мотор-редуктори марки GSDrive, що широко використовуются в машинобудуванні, хімічній та інших галузях промисловості та лідера на світовому ринку компресорного обладнання і систем підготовки стисненого повітря - компанії Kaeser Kompressoren SE (Києво-Святошинський р-н.).

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше