Промислові підприємства Київщини на XV Міжнародному промисловому форумі-2016


22-25 листопада на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Броварський проспект, 15, м. Київ) відбулась головна подія машинобудівної галузі України – XV Міжнародний промисловий форум-2016. Представники департаменту економічного розвитку і торгівлі взяли участь в даному заході. Це була унікальна за своїми можливостями подія, в рамках якої підприємства України та світу, з яких 15 підприємств промислового комплексу Київської області, змогли продемонструвати новітню продукцію для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівної галузі.

Свої експозиції представили ТОВ “Бортек” (м. Бориспіль) — українське багатопрофільне підприємство, яке більше 20 років займається розробкою та виготовленням електротермічного обладнання та систем очищення води та приватне підприємство “Інтер Плюс” (м. Біла Церква), що входить до холдингу чеської компанії “MetalDraft s.r.o” і займається виробництвом та реалізацією стрічкових пил по дереву та металу під власною ТМ “Lenker”.

Постійний потік відвідувачів був біля стендів ТОВ “Редуктор-комплекс” (м. Біла Церква), які представили черв’ячні редуктори, мотор-редуктори марки GSDrive, що широко використовуются в машинобудуванні, хімічній та інших галузях промисловості та лідера на світовому ринку компресорного обладнання і систем підготовки стисненого повітря - компанії Kaeser Kompressoren SE (Києво-Святошинський р-н.).


Популярне
Останні новини
Архів