Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Економіка Київщини сьогодні

29/11/2016

1/12

Департаментом економічного розвитку і торгівлі разом з іншими структурними підрозділами Київської обласної державної адміністрації було підготовлено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2016 рік за 9 місяців 2016 року.

Результати проведеного аналізу засвідчують, що потенціал усіх сфер економіки області був спрямований на досягнення зростання макроекономічних показників, утримання рівнів інвестиційної активності, подальшого підвищення рівня життя населення, його соціального захисту та й, загалом, на реалізацію завдань, визначених у контексті заходів і завдань Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року.

Незважаючи на значний вплив фінансово-економічної кризи на показники соціально-економічного розвитку області, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом 2016 року продовжували працювати над подоланням впливу кризових явищ на економіку Київщини.

За підсумками 9 місяців 2016 року Київщина продовжує залишатися лідером серед регіонів України:

 • за обсягами житлового будівництва (1 місце);

 • за обсягами продукції сільського господарства, капітальних інвестицій  та за темпами зростання обсягів торгівлі (2 місце);

 • середньомісячної номінальної заробітної плати (3 місце).

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square