Економіка Київщини сьогодні

Департаментом економічного розвитку і торгівлі разом з іншими структурними підрозділами Київської обласної державної адміністрації було підготовлено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2016 рік за 9 місяців 2016 року.

Результати проведеного аналізу засвідчують, що потенціал усіх сфер економіки області був спрямований на досягнення зростання макроекономічних показників, утримання рівнів інвестиційної активності, подальшого підвищення рівня життя населення, його соціального захисту та й, загалом, на реалізацію завдань, визначених у контексті заходів і завдань Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року.

Незважаючи на значний вплив фінансово-економічної кризи на показники соціально-економічного розвитку області, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом 2016 року продовжували працювати над подоланням впливу кризових явищ на економіку Київщини.

За підсумками 9 місяців 2016 року Київщина продовжує залишатися лідером серед регіонів України:

  • за обсягами житлового будівництва (1 місце);

  • за обсягами продукції сільського господарства, капітальних інвестицій та за темпами зростання обсягів торгівлі (2 місце);

  • середньомісячної номінальної заробітної плати (3 місце).

Популярне
Останні новини
Архів