ТОВ «Кен-Пак» провідний виробник в галузі упаковки для напоїв в Центральній і Східній Європі


10 років тому на околиці м. Вишгорода у переобладнаних цехах колишнього заводу «Карат» були змонтовані перші агрегати українсько-польського підприємства ТОВ «Кен-Пак ( Україна)», яке входить у групу «CAN-PACK». Група «СAN-PACK» — найбільший виробник алюмінієвих банок у Центральній і Східній Європі. Історія її розпочиналась у м. Бжеско (Польща) 1989 року на базі приватного підприємства FOB Opakomat, яке випускало сталеву упаковку з трьох частин для хімічних та харчових продуктів, а також кронен — пробки для скляних пляшок. Згодом компанія стала акціонерним товариством з головним офісом у Кракові.

У жовтні 2003 року у м. Вишгороді було урочисто відкрито перший за межами Польщі завод із виробництва банок для напоїв. Виробничий комплекс «Кен-Пак (Україна)» має сучасну технічну базу, передові технології виробництва, новітнє обладнання. Повністю автоматизовані виробничі лінії забезпечують високу якість продукції. Головними замовниками і споживачами продукції заводу «Кен-Пак (Україна)» є такі флагмани українського виробництва пива і безалкогольних напоїв, як «Оболонь», «Славутич», «Сан Інбев Україна», «Сармат», «Карлсберг» та інші. Значні обсяги продукції підприємства експортується в країни СНД та Західної Європи. Підприємство працює в безперервному режимі. Автоматизоване виробництво забезпечує високу якість продукції і надійний рівень безпеки. Передові технології, система управління якістю, належна охорона праці та оточуючого середовища характеризують завод «Кен-Пак (Україна)», як одне з кращих підприємств такого типу не тільки в Європі, а й у світі. Алюмінієві банки харчового призначення, як відомо, масово використовуються у всьому цивілізованому світі, адже вони покриті всередині спеціальним захисним покриттям, банки не змінюють смак напоїв, в них не спостерігається втрата вуглекислого газу, розчиненого в напоях, вони не пропускають сонячні промені і, нарешті, така упаковка легка, екологічно чиста і здатна швидко охолоджуватися. Тому підприємство постійно працює над модернізанізацією технологій виробництва.

На заводі створено постійно діючу систему контролю за впливом виробництва на оточуюче середовище. Всі процеси виробництва і випуску банок в Україні перебувають під ретельним контролем органів екологічного та медико-санітарного контролю. Технічна, екологічна, соціальна і кадрова політика кампанії у виробництві якісної і безпечної продукції будується у тому числі на виконанні вимог національних і міжнародних норм і стандартів, наприклад ISO 9001, ISO 22000, принципів і методів World Сlass Manufacturing. На підприємстві впроваджено інтегровану систему управління харчовою безпекою у відповідності до вимог стандарту BRC/IoP Global Standard for Packaging and Packaging Materials.

Передові технології, впровадження систем управління якістю та охорони навколишнього середовища ставлять цей завод на одну щабель з провідними підприємствами такого типу не тільки в Європі, але і в світі.


Популярне
Останні новини
Архів