Миронівський м'ясопереробний завод «Легко» - лідер серед виробників готових м’ясних продуктів Ук


Миронівський м’ясопереробний завод «Легко» - одне з найбільших підприємств з виробництва готових м’ясних продуктів в Україні. Поява цього підприємства - результат співпраці двох лідерів: провідного українського виробника, флагмана птахівничої і харчової галузі, ПАТ «Миронівський хлібопродукт» і світового лідера у виробництві харчового обладнання для підготовки сировини, переробки та упаковки продуктів з м'яса - концерну СFS (Голландія).


На сьогоднішній день завод, загальна площа якого становить 4,3 га, обладнаний 5 виробничими лініями загальною потужністю 120 тонн на добу.

Продукція під торговою маркою «Легко!» - це готові страви з м'яса, що виробляються виключно з натурального м’яса власного виробництва за сучасними європейськими технологіями, аналогів яких немає в Україні.


Унікальність продукту в тому, що його виробництво має замкнутий цикл, який дозволяє компанії повністю контролювати якість сировини: від вирощування кормів до переробки м'яса.


На кожному етапі виробництва впроваджений контроль над якістю продукції, що випускається і витримуються санітарно-гігієнічні норми виробництва, завдяки чому продукція підприємства користується попитом як на національному, так і на міжнародних ринках.


Вміле використання новітніх технологій виробництва технологам Миронівського МПЗ «Легко» дало змогу створити неповторний смак, властивий тільки виробам ТМ «Легко», висока якість яких здатна задовольнити найвибагливішого покупця, що підтверджується численними нагородами, однією з яких є відзнака на Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

Популярне
Останні новини