Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Книготорговельна мережа області поповнилась ще одним магазином

09/12/2016

 

Незважаючи на нелегкі часи в діяльності окремих об’єктів книжкової торгівлі, книготорговельна мережа області продовжує зростати. 

Нещодавно книголюбів  міста Фастова та району порадував своїм відкриттям новий магазин, який розташувався у центрі міста на вул.Соборній, 27/7. В магазині «Книголюб» можна придбати  різножанрову літературу для всієї родини, а також замовити її через мережу Інтернет.

Загалом книготорговельна мережа області представлена 39 спеціалізованими магазинами торговельною площею майже 2 тис. кв.м, 92 книжковими відділами торговельних підприємств змішаного асортименту та 182 об’єктами  дрібнороздрібної торгівлі.

Основним осередком популяризації книги як важливої складової формування інтелектуального і культурного рівня суспільства залишаються стаціонарні торговельні підприємства по продажу друкованої продукції, особливо ті, які зберігають свою спеціалізацію протягом тривалого часу, мають тісні економічні зв’язки з різними  видавництвами і реалізують літературу різного спрямування: художню (з широким асортиментом творів класиків української літератури), наукову, навчальну, дитячу  тощо.

Зокрема, це магазин «Книжковий супермаркет» у місті Біла Церква; магазини «Книги» у містах Богуслав, Фастів, Тараща та смт. Рокитне; книгарні «Буквоїд» в м.Сквира та «Книжковий світ» у м.Василькові; «Теремок» в м.Обухові, «Казка» в м.Борисполі та інші.

Крім спеціалізованих об’єктів книготорговельної мережі, які розташовані, в основному, в містах та районних центрах області, реалізація необхідної книжкової продукції в малонаселених адміністративно-територіальних одиницях здійснюється майже в усіх відділеннях УДППЗ «Укрпошта».

Відрадно, що з кожним роком в об’єктах книжкової торгівлі зростає пропозиція та реалізація україномовної літератури.

Відвідуйте книгарні та насолоджуйтесь читанням вітчизняної літератури.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square