Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Книготорговельна мережа області поповнилась ще одним магазином

09/12/2016

 

Незважаючи на нелегкі часи в діяльності окремих об’єктів книжкової торгівлі, книготорговельна мережа області продовжує зростати. 

Нещодавно книголюбів  міста Фастова та району порадував своїм відкриттям новий магазин, який розташувався у центрі міста на вул.Соборній, 27/7. В магазині «Книголюб» можна придбати  різножанрову літературу для всієї родини, а також замовити її через мережу Інтернет.

Загалом книготорговельна мережа області представлена 39 спеціалізованими магазинами торговельною площею майже 2 тис. кв.м, 92 книжковими відділами торговельних підприємств змішаного асортименту та 182 об’єктами  дрібнороздрібної торгівлі.

Основним осередком популяризації книги як важливої складової формування інтелектуального і культурного рівня суспільства залишаються стаціонарні торговельні підприємства по продажу друкованої продукції, особливо ті, які зберігають свою спеціалізацію протягом тривалого часу, мають тісні економічні зв’язки з різними  видавництвами і реалізують літературу різного спрямування: художню (з широким асортиментом творів класиків української літератури), наукову, навчальну, дитячу  тощо.

Зокрема, це магазин «Книжковий супермаркет» у місті Біла Церква; магазини «Книги» у містах Богуслав, Фастів, Тараща та смт. Рокитне; книгарні «Буквоїд» в м.Сквира та «Книжковий світ» у м.Василькові; «Теремок» в м.Обухові, «Казка» в м.Борисполі та інші.

Крім спеціалізованих об’єктів книготорговельної мережі, які розташовані, в основному, в містах та районних центрах області, реалізація необхідної книжкової продукції в малонаселених адміністративно-територіальних одиницях здійснюється майже в усіх відділеннях УДППЗ «Укрпошта».

Відрадно, що з кожним роком в об’єктах книжкової торгівлі зростає пропозиція та реалізація україномовної літератури.

Відвідуйте книгарні та насолоджуйтесь читанням вітчизняної літератури.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше