Книготорговельна мережа області поповнилась ще одним магазином


Незважаючи на нелегкі часи в діяльності окремих об’єктів книжкової торгівлі, книготорговельна мережа області продовжує зростати.

Нещодавно книголюбів міста Фастова та району порадував своїм відкриттям новий магазин, який розташувався у центрі міста на вул.Соборній, 27/7. В магазині «Книголюб» можна придбати різножанрову літературу для всієї родини, а також замовити її через мережу Інтернет.

Загалом книготорговельна мережа області представлена 39 спеціалізованими магазинами торговельною площею майже 2 тис. кв.м, 92 книжковими відділами торговельних підприємств змішаного асортименту та 182 об’єктами дрібнороздрібної торгівлі.

Основним осередком популяризації книги як важливої складової формування інтелектуального і культурного рівня суспільства залишаються стаціонарні торговельні підприємства по продажу друкованої продукції, особливо ті, які зберігають свою спеціалізацію протягом тривалого часу, мають тісні економічні зв’язки з різними видавництвами і реалізують літературу різного спрямування: художню (з широким асортиментом творів класиків української літератури), наукову, навчальну, дитячу тощо.

Зокрема, це магазин «Книжковий супермаркет» у місті Біла Церква; магазини «Книги» у містах Богуслав, Фастів, Тараща та смт. Рокитне; книгарні «Буквоїд» в м.Сквира та «Книжковий світ» у м.Василькові; «Теремок» в м.Обухові, «Казка» в м.Борисполі та інші.

Крім спеціалізованих об’єктів книготорговельної мережі, які розташовані, в основному, в містах та районних центрах області, реалізація необхідної книжкової продукції в малонаселених адміністративно-територіальних одиницях здійснюється майже в усіх відділеннях УДППЗ «Укрпошта».

Відрадно, що з кожним роком в об’єктах книжкової торгівлі зростає пропозиція та реалізація україномовної літератури.

Відвідуйте книгарні та насолоджуйтесь читанням вітчизняної літератури.

Популярне
Останні новини
Архів