Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Міжнародна виставка в Республіці Польща

13/12/2016

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує щодо міжнародної виставки в Республіці Польща “China Home Life Show”, яка відбудеться 6-8 червня 2017 у виставковому центрі “Ptak Warsaw Expo Center” (м. Варшава) за участю понад 1300 підприємців з КНР та запрошених учасників з 13 країн Центральної та східної Європи, зокрема Чехії, Словаччини, Угорщини, Естонії, Литви, Латвії, Білорусі, Хорватії та ін.

Підприємці з Китаю представлятимуть компанії, які спеціалізуються на виготовленні електротехнічних  товарів різного призначення, машин і механізмів для енергетики, будівництва та сільського господарства, пакувального обладнання, техніки для переробної промисловості.

Під час виставки заплановано проведення семінарів і навчань щодо юридичних і організаційних особливостей торговельно-економічної та фінансової співпраці з КНР, а також зустрічей формату “B2B” (швидкі зустрічі з пошуку потенційного ділового партнера).

Згідно з інформацією Варшавської ТПП, організаторами виставки здійснюється фінансове забезпечення трансферу зацікавлених бізнесменів з України (автобусні перевезення), проживання та харчування протягом 2-х діб, участь в проведенні переговорів.

Інформація щодо зазначеного заходу розміщена на сайті:         http://www.chinahomelife.com.pl

Контактна особа: Анна Легутко, відповідальний співробітник ТПП м. Варшава; Тел.: +48 22 297 66 26

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square