Міжнародна виставка в Республіці Польща


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує щодо міжнародної виставки в Республіці Польща “China Home Life Show”, яка відбудеться 6-8 червня 2017 у виставковому центрі “Ptak Warsaw Expo Center” (м. Варшава) за участю понад 1300 підприємців з КНР та запрошених учасників з 13 країн Центральної та східної Європи, зокрема Чехії, Словаччини, Угорщини, Естонії, Литви, Латвії, Білорусі, Хорватії та ін.

Підприємці з Китаю представлятимуть компанії, які спеціалізуються на виготовленні електротехнічних товарів різного призначення, машин і механізмів для енергетики, будівництва та сільського господарства, пакувального обладнання, техніки для переробної промисловості.

Під час виставки заплановано проведення семінарів і навчань щодо юридичних і організаційних особливостей торговельно-економічної та фінансової співпраці з КНР, а також зустрічей формату “B2B” (швидкі зустрічі з пошуку потенційного ділового партнера).

Згідно з інформацією Варшавської ТПП, організаторами виставки здійснюється фінансове забезпечення трансферу зацікавлених бізнесменів з України (автобусні перевезення), проживання та харчування протягом 2-х діб, участь в проведенні переговорів.

Інформація щодо зазначеного заходу розміщена на сайті: http://www.chinahomelife.com.pl

Контактна особа: Анна Легутко, відповідальний співробітник ТПП м. Варшава; Тел.: +48 22 297 66 26

Популярне
Останні новини