Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

В Каннах відбудеться головна міжнародна подія МІРІМ у сфері нерухомості з 14 по 17 березня 2017

15/12/2016

 

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує щодо міжнародної виставки (МІРІМ), яка відбудеться з 14 по 17 березня 2017 у Каннах (Французька Республіка) на якій збираються найбільш впливові професіонали з різних секторів нерухомості: офіси, житло, роздрібна торгівля, медицина, спорт, логістика та промисловість.

МІРІМ є найбільш авторитетним та презентабельним інвестиційним експозиційним форумом в Європі. Це ключова подія у сфері нерухомості, що здатна за 4 дні зібрати впливових учасників сектору – від розробників концепції розвитку територій до інвесторів та кінцевих користувачів.

Метою цього заходу є обмін досвідом, підписання угод та налагодження співробітництва.

На виставці Україна буде представлена загальним стендом (площею 34 кв.м.) поруч з такими країнами/містами як США, Прага тощо. Загальний стенд включатиме в себе виставковий павільйон та зону для ведення переговорів та зустрічей.

Запрошуємо до участі у МІРІМ представників державної влади, бізнесу з метою залучення іноземних інвестицій в національну економіку держави, інфраструктурні проекти.

Заяви щодо участі у МІРІМ просимо надсилати до 20 грудня на електронні адреси: a_nestulia@ureclub.com або o_solovei@ureclub.com. Додаткову інформацію щодо участі у МІРІМ можливо отримати за телефонами: 066 854 00 40 або 067 656 76 81.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square