Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

В Каннах відбудеться головна міжнародна подія МІРІМ у сфері нерухомості з 14 по 17 березня 2017

15/12/2016

 

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує щодо міжнародної виставки (МІРІМ), яка відбудеться з 14 по 17 березня 2017 у Каннах (Французька Республіка) на якій збираються найбільш впливові професіонали з різних секторів нерухомості: офіси, житло, роздрібна торгівля, медицина, спорт, логістика та промисловість.

МІРІМ є найбільш авторитетним та презентабельним інвестиційним експозиційним форумом в Європі. Це ключова подія у сфері нерухомості, що здатна за 4 дні зібрати впливових учасників сектору – від розробників концепції розвитку територій до інвесторів та кінцевих користувачів.

Метою цього заходу є обмін досвідом, підписання угод та налагодження співробітництва.

На виставці Україна буде представлена загальним стендом (площею 34 кв.м.) поруч з такими країнами/містами як США, Прага тощо. Загальний стенд включатиме в себе виставковий павільйон та зону для ведення переговорів та зустрічей.

Запрошуємо до участі у МІРІМ представників державної влади, бізнесу з метою залучення іноземних інвестицій в національну економіку держави, інфраструктурні проекти.

Заяви щодо участі у МІРІМ просимо надсилати до 20 грудня на електронні адреси: a_nestulia@ureclub.com або o_solovei@ureclub.com. Додаткову інформацію щодо участі у МІРІМ можливо отримати за телефонами: 066 854 00 40 або 067 656 76 81.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square