Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

До уваги об'єднаних територіальних громад

15/12/2016

 

Фінансова підтримка об’єднаної територіальної громади сіл, селищ, міст з державного бюджету здійснюється шляхом надання їй коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади.

 

У Державному бюджеті України на 2016 рік загальна сума такої субвенції визначена у сумі один мільярд гривень. Вказані кошти спрямовуються на реалізацію проектів об’єднаних територіальних громад, які визначені у планах (програмах) їх соціально-економічного розвитку. 

 

Типова структура плану (програми) соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади та перелік показників оцінки її розвитку визначеній у розроблених та затверджених Мінрегіоном України методичних рекомендаціях.

 

Методичні рекомендації щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, затверджені наказом Мінрегіону України від 30.03.2016 № 75

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square