В Каннах відбудеться головна міжнародна подія МІРІМ у сфері нерухомості з 14 по 17 березня 2017Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує щодо міжнародної виставки (МІРІМ), яка відбудеться з 14 по 17 березня 2017 у Каннах (Французька Республіка) на якій збираються найбільш впливові професіонали з різних секторів нерухомості: офіси, житло, роздрібна торгівля, медицина, спорт, логістика та промисловість.

МІРІМ є найбільш авторитетним та презентабельним інвестиційним експозиційним форумом в Європі. Це ключова подія у сфері нерухомості, що здатна за 4 дні зібрати впливових учасників сектору – від розробників концепції розвитку територій до інвесторів та кінцевих користувачів.

Метою цього заходу є обмін досвідом, підписання угод та налагодження співробітництва.

На виставці Україна буде представлена загальним стендом (площею 34 кв.м.) поруч з такими країнами/містами як США, Прага тощо. Загальний стенд включатиме в себе виставковий павільйон та зону для ведення переговорів та зустрічей.

Запрошуємо до участі у МІРІМ представників державної влади, бізнесу з метою залучення іноземних інвестицій в національну економіку держави, інфраструктурні проекти.

Заяви щодо участі у МІРІМ просимо надсилати до 20 грудня на електронні адреси: a_nestulia@ureclub.com або o_solovei@ureclub.com. Додаткову інформацію щодо участі у МІРІМ можливо отримати за телефонами: 066 854 00 40 або 067 656 76 81.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше