До уваги об'єднаних територіальних громад


Фінансова підтримка об’єднаної територіальної громади сіл, селищ, міст з державного бюджету здійснюється шляхом надання їй коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади.

У Державному бюджеті України на 2016 рік загальна сума такої субвенції визначена у сумі один мільярд гривень. Вказані кошти спрямовуються на реалізацію проектів об’єднаних територіальних громад, які визначені у планах (програмах) їх соціально-економічного розвитку.

Типова структура плану (програми) соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади та перелік показників оцінки її розвитку визначеній у розроблених та затверджених Мінрегіоном України методичних рекомендаціях.

Методичні рекомендації щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, затверджені наказом Мінрегіону України від 30.03.2016 № 75

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше