Головна резиденція Діда Мороза відкривається у Древньому Києві!


17 та 18 грудня у "Парку Київська Русь" відбудеться відкриття грандіозної програми «Новорічна казка» для дітей і дорослих.

Вас чекає справжній святковий настрій, катання в санях, запряжених кіньми, гарячі страви, приготовані на вогні, напої і глінтвейн, зимові розваги та новорічний авторський спектакль.

У ці вихідні в Древньому Києві відбудеться урочисте відкриття Головної резиденції Діда Мороза. І з цього приводу пройде справжній Карнавал казок. На ньому зберуться казкові та міфічні персонажі: Ангел та Чортик, Лісовик і Водяний, Баба Яга, Домовик і славні богатирі з князівської дружини.

19 грудня, в понеділок, в "Парк Київська Русь" завітає Святий Миколай.

Не дивлячись на робочий день календаря, в Парку проходитиме цікава святкова програма. Приїжджайте з дітками! Подаруйте їм незабутні емоції, відчуття справжнього свята!

Можна буде розважитися катанням верхи на конях та в екіпажі або санях, стрільбою з лука в середньовічному тирі, перевтілитися у жителів Древнього Києва, одягнувши наряди з історичної костюмерної. Також для гостей "Парку Київська Русь" відбудеться розіграш приємних подарунків.

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба. Та навіть залишитись на ночівлю у будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва. Бажаючі залишитися з ночівлею можуть забронювати місце в будинку готельного типу "4 кімнати" або в хостелі.

Дід Мороз прийматиме відвідувачів у своїй резиденції щодня з 17 грудня до 9 січня. Гості зможуть покласти лист у Чарівну скриньку виконання бажань і влаштувати на пам'ять яскраву фотосесію з казковими героями.Популярне
Останні новини
Архів