Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

РАДА ТУРИСТИЧНИХ МІСТ І РЕГІОНІВ

21/12/2016

Представник Департаменту економічного розвитку і туризму Київської обласної державної адміністрації взяла участь у дводенному засіданні Ради туристичних міст і регіонів, що розпочало свою роботу у центральному корпусі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На засіданні обговорили перспективи використання природних та лікувальних ресурсів, вплив туризму на соціально-економічний розвиток країни, а ще доступність туризму для людей з інвалідністю.

Про ефективність державної політики у сфері туризму та курортів і можливості її реалізації у своєму виступі розповів директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга, а також повідомив, що підготовлено Проект Указу Президента України, яким передбачається оголошення 2017 року - роком сталого туризму заради розвитку. А також зазначив, що сфера туризму переживала низку трансформацій. На державному і регіональному рівні ми повинні робити все аби туризм став пріоритетною галуззю економіки.

Хоча засідання відбулося саме в Чернівцях, обмірковували перспективи важливі для представників з різних областей. До прикладу, використання медійних можливостей в швидкісних потягах, як ефективного інструменту реалізації маркетингової стратегії просування туризму в Україні. І врешті, фахівці наголосили, що туризм має стати пріоритетним напрямком розвитку економіки та культури України. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square