РАДА ТУРИСТИЧНИХ МІСТ І РЕГІОНІВ


Представник Департаменту економічного розвитку і туризму Київської обласної державної адміністрації взяла участь у дводенному засіданні Ради туристичних міст і регіонів, що розпочало свою роботу у центральному корпусі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На засіданні обговорили перспективи використання природних та лікувальних ресурсів, вплив туризму на соціально-економічний розвиток країни, а ще доступність туризму для людей з інвалідністю.

Про ефективність державної політики у сфері туризму та курортів і можливості її реалізації у своєму виступі розповів директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга, а також повідомив, що підготовлено Проект Указу Президента України, яким передбачається оголошення 2017 року - роком сталого туризму заради розвитку. А також зазначив, що сфера туризму переживала низку трансформацій. На державному і регіональному рівні ми повинні робити все аби туризм став пріоритетною галуззю економіки.

Хоча засідання відбулося саме в Чернівцях, обмірковували перспективи важливі для представників з різних областей. До прикладу, використання медійних можливостей в швидкісних потягах, як ефективного інструменту реалізації маркетингової стратегії просування туризму в Україні. І врешті, фахівці наголосили, що туризм має стати пріоритетним напрямком розвитку економіки та культури України.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше