РАДА ТУРИСТИЧНИХ МІСТ І РЕГІОНІВ


Представник Департаменту економічного розвитку і туризму Київської обласної державної адміністрації взяла участь у дводенному засіданні Ради туристичних міст і регіонів, що розпочало свою роботу у центральному корпусі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На засіданні обговорили перспективи використання природних та лікувальних ресурсів, вплив туризму на соціально-економічний розвиток країни, а ще доступність туризму для людей з інвалідністю.

Про ефективність державної політики у сфері туризму та курортів і можливості її реалізації у своєму виступі розповів директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Іван Ліптуга, а також повідомив, що підготовлено Проект Указу Президента України, яким передбачається оголошення 2017 року - роком сталого туризму заради розвитку. А також зазначив, що сфера туризму переживала низку трансформацій. На державному і регіональному рівні ми повинні робити все аби туризм став пріоритетною галуззю економіки.

Хоча засідання відбулося саме в Чернівцях, обмірковували перспективи важливі для представників з різних областей. До прикладу, використання медійних можливостей в швидкісних потягах, як ефективного інструменту реалізації маркетингової стратегії просування туризму в Україні. І врешті, фахівці наголосили, що туризм має стати пріоритетним напрямком розвитку економіки та культури України.

Популярне
Останні новини