Зустрічаймо Новий рік на Київщині!

За містом новорічна ніч стає ще більш святковою і казковою. Тож ми пропонуємо це довгоочікуване свято зустріти на Київщині.

Київська область запрошує всіх відпочити від міського шуму в чарівному зимовому передмісті. Вибір чималий. Це і тихі мальовничі краєвиди, запальні шоу програми, етнічні вечорниці, затишні будиночки посеред зимового лісу. Вибирайте на свій смак.

«Бучанські чарівні передзвони»

(м. Буча, Києво-Святошинський район)

Завітайте на головну ялинку міста Бучі. А тут на Вас чекає гарна традиція: хто ударить у дзвін і загадає бажання – воно збудеться неодмінно!!! Танці, пісні, хоровод, вікторини – все довкола ялинки в новорічну ніч. Будиночок Святого Миколая - особлива казкова територія для дітвори, аби посидіти з дідусем , смикнути за бороду чи розповісти вірша. Тож у кого є мрії? Всі сюди, у казку, де панує особлива атмосфера. Тут ковзанка, каруселі, кава і чай збирають друзів. А ця незвична нарядна ялинка, дивиться на кожного оченятами – віконцями, переповненими усілякими гараздами.


[if gte vml 1]><v:shapetype id="_x0000_t75" coordsize="21600,21600" o:spt="75" o:preferrelative="t" path="m@4@5l@4@11@9@11@9@5xe" filled="f" stroked="f"> <v:stroke joinstyle="miter"></v:stroke> <v:formulas> <v:f eqn="if lineDrawn pixelLineWidth 0"></v:f> <v:f eqn="sum @0 1 0"></v:f> <v:f eqn="sum 0 0 @1"></v:f> <v:f eqn="prod @2 1 2"></v:f> <v:f eqn="prod @3 21600 pixelWidth"></v:f> <v:f eqn="prod @3 21600 pixelHeight"></v:f> <v:f eqn="sum @0 0 1"></v:f> <v:f eqn="prod @6 1 2"></v:f> <v:f eqn="prod @7 21600 pixelWidth"></v:f> <v:f eqn="sum @8 21600 0"></v:f> <v:f eqn="prod @7 21600 pixelHeight"></v:f> <v:f eqn="sum @10 21600 0"></v:f> </v:formulas> <v:path o:extrusionok="f" gradientshapeok="t" o:connecttype="rect"></v:path> <o:lock v:ext="edit" aspectratio="t"></o:lock> </v:shapetype><v:shape id="Рисунок_x0020_2" o:spid="_x0000_i1025" type="#_x0000_t75" alt="https://st.kashalot.com/img/club/2016/12/21/1482327068_6929_o-b29acf12.jpg" style='width:474pt;height:267pt;visibility:visible'> <v:imagedata src="file:///C:\DOCUME~1\9335~1\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.jpg" o:title="1482327068_6929_o-b29acf12"></v:imagedata> </v:shape><![endif][if !vml][endif]

Яскраве Різдво у Білій Церкві

Буде проведено різдвяний ярмарок та концерт, різноманітні конкурси та перфоменси, яскраві прикраси і неймовірний музичний супровід, святковий настрій і невимовна атмосфера. Це все чекає на Вас в місті Біла Церква протягом «Яскравого Різдва». Ви зможете завітати до резиденції Святого Миколая та розповісти про усі свої мрії! Відвідати тедді-галявину і сфотографуватися із кумедними ведмежатами. Заспівати колядки, щедрівки та придбати чудові новорічні подарунки на нашому різдвяному ярмарку.

Національний історико-етнографічний

заповідник «Перяслав»

(м. Переяслав-Хмельницький)


Вже прийшла зима. У зимовий період Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини по-особливому загадковий та чарівний. Тому плануючи свій відпочинок, не забудьте про захоплюючу подорож зимовим українським селом.


У зоопарку ХІІ Місяців на Київщині оселився Дід Мороз - рекордсмен!

(с. Демидів, Вишгородський район).

В зоопарку ХІІ Місяців вас чекає гігантський зимовий чарівник Дідусь Мороз занесений о Національного рекорду України.

Адже він заввишки 4,19 м. Дідусь зроблений з металевої конструкції, декоративної штукатурки та розмальований вручну.

На вас чекає: - загадування бажань в середині ялинкової прикраси - величезні чоботи Дідуся Мороза - фото з веселими сніговиками та на справжніх санях Дідуся Мороза - а у вихідні о 12:00 та о 15:00 безкоштовні вистави цирку на льоду.“До трeтіх півнів!” – 31 грудня новорічна

програма в «Українському селі»

(с. Бузова, Києво-Святошинський район)

Самe в Новорічну Ніч оживає всe казковe й нeймовірнe. Етнографічний комплeкс «Українськe село» допоможe зануритись в казку та диво та запрошує Вас помандрувати разом у світ любові та всіляких приємностeй. Наша чудова Батьківщина — цікава та нeповторна. Її рeгіональні особливості милують око та дарують тeпло душі. З дитинства ми із захоплeнням слухали різні байки від наших бабусь та дідусів про різноманітні історії кохання, гeроїв, тварин, рослин. В кожній оповіді свої образи та фантастичні пeрсонажі із різних міст і областeй.


Справжня новорічна містерія розгорнеться у

Древньому Києві

(с.Копачів, Обухівський район)

Напередодні та під час Новорічних свят та Різдвяних канікул. З 17 грудня 2016 року до 9 січня 2017 року персонажі будуть змінювати один одного в залежності від тематики свят. А 8 та 9 січня завершаться новорічні святкування закриттям Резиденції Діда Мороза, після чого 14 та 15 січня Древній Київ відсвяткує Старий Новий рік, а 19 січня - Водохреща.

З 17 грудня до 9 січня в Древньому Києві працюватиме Головна резиденція Діда Мороза. Гості зможуть покласти лист у Чарівну скриньку виконання бажань і влаштувати на пам'ять яскраву фотосесію з казковими героями.

В ніч з 31 грудня 2016 р. на 1 січня 2017 р. на вас чекає грандіозна новорічна програма з розвагами та подарунками. 31 грудня з 20:00 Древній Київ засяє різними кольорами, вогняними шоу та святковим феєрверком! Дід Мороз з казковими, карнавальними героями розпочнуть веселе дійство з танцями та піснями, пригощанням від князя та безкоштовним катанням на конях. Святкування буде проходити до ранку. Будьте впевнені, цю ніч ви запам'ятаєте на все життя!

Зустрічайте Новий рік у Древньому Києві – весело, незвичайно та грандіозно!

Новорічні свята – найчарівніший час для дорослих та малечі!

А Київщина – найкраще для них місце!

Популярне
Останні новини