Програма для молодих управлінців Уряду України


Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки та енергетики здійснює програми з підвищення кваліфікації молодих управлінців з Центральної та Східної Європи. Одна з цих програм – це “Програма з підвищення кваліфікації молодих управлінців Уряду України“. За час проведення Програми з вересня 2001 року GIZ підготував 216 управлінців.

До цільової групи належать управлінці з Адміністрації Президента, Секретаріату Кабінету міністрів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Національного Банку, що відповідають за співпрацю з Німеччиною та ЄС та готують урядові документи.

Вимоги до кандидатів:

  • наявність закінченої вищої освіти;

  • добре знання щонайменше однієї західної мови (англійської або німецької);

  • вік не старший 35 років.

Конкурсний відбір:

Бажано, щоб від вищевказаних відомств у відборі брали участь по декілька осіб. Кандидати подають до представників GIZ в Україні заповнені анкети встановленого зразка. Анкети можна отримати в електронному вигляді (див.Контакти). Анкета має бути доповнена рекомендаційним листом керівника, який делегує кандидата у Програму.

Програма передбачає участь раз на місяць у дводенних навчальних заходах за темами:

  • адміністративний та політичний устрій Німеччини та порівняння з Україною;

  • техніка презентацій та комунікацій;

  • міжкультурний менеджмент;

  • техніка ведення переговорів;

  • управління конфліктами.

Навчання проводять референти з Німеччини та України.

Стажування у Німеччині триває один тиждень і передбачає проведення фахових зустрічей у Відомстві Федерального Канцлера, німецьких міністерствах і підлеглих установах згідно до сфер діяльності учасників Програми.

Всі навчальні заходи проводяться за активної участі стипендіатів. Це передбачає самостійну підготовку рефератів та презентацій з подальшим їх обговоренням. Через аналіз конкретних прикладів, рольові ігри та круглі столи тренуються певні навички та вміння.


Контактна інформація:

Д-р Степащенко Світлана Михайлівна – керівник проектного офісу

тел.: +38 044 228 42 54

Луценко Олена – асистент проекту

тел.: +38 044 228 42 53

Шевченко Світлана – асистент проекту

тел.: +38 044 531 30 61

Популярне
Останні новини