У Києво-Святошинському районі відкрито Центр розвитку підприємництва


Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації повідомляє, що 22 грудня 2016 року на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості з метою створення робочих місць через функціонування середовища підтримки підприємництва у Києво-Святошинському районі відкрито Центр розвитку підприємництва та презентовано Концепцію роботи Центру.

Основні завдання Центру: орієнтація на підприємництво, сприяння громадянам у започаткуванні власної справи, формування зручного інформаційного простору для клієнтів, надання консалтингових послуг у сфері бізнес-планування, ведення та розвитку власної справи.

Послуги Центру: професійна орієнтація, допомога у виборі бізнес-ідеї, навчання основам підприємництва та бізнес-планування, перевірка бізнес-плану на реалістичність (краш-тест), сприяння у започаткуванні власної справи, супровід діяльності підприємців.

У перспективі планується відкриття подібних центрів на базі Білоцерківського, Броварського, Ірпінського, Славутицького та Бориспільського центрів зайнятості.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше