Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Київщина очолила рейтинг інвестиційної ефективності областей України

28/12/2016

Рейтингове агентство «Євро-рейтинг» провело дослідження інвестиційної ефективності областей за підсумками 3-го кварталу 2016 року та за результатами оновленого рейтингy iнвестицiйної ефективностi областей. У Київськiй областi рейтинг оновлено на рiвнi ineA, що вiдповiдає piвню «максимальний». Бальна оцінка iнвестицiйної ефективностi областi становить 224 бали (iнформативно, оцiнка за пiдсумками попередньоrо кварталу 2016 року 217 балiв).

З метою оцiнки інвестиційної ефективності дослiджено динамiку поназникiв, якi характеризують як iнвестицiйну активнiсть в pегioнi так i coцiально-економiчний ефект вiд залучених коштiв. Рейтинг iнвестицйної ефективностi областей здійснюється щоквартально. Найближче оновлення буде проведено у березнi 2017 року.

3 бiльш детальною iнформацiєю щодо методологiї рейтингових досліджень та рейтинговою оцiнкою iнвестиційної ефективності обласних центрiв можна ознайомитися на сайті рейтингового агентства http://euro-rating.com.ua.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square