Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Київщина очолила рейтинг інвестиційної ефективності областей України

28/12/2016

Рейтингове агентство «Євро-рейтинг» провело дослідження інвестиційної ефективності областей за підсумками 3-го кварталу 2016 року та за результатами оновленого рейтингy iнвестицiйної ефективностi областей. У Київськiй областi рейтинг оновлено на рiвнi ineA, що вiдповiдає piвню «максимальний». Бальна оцінка iнвестицiйної ефективностi областi становить 224 бали (iнформативно, оцiнка за пiдсумками попередньоrо кварталу 2016 року 217 балiв).

З метою оцiнки інвестиційної ефективності дослiджено динамiку поназникiв, якi характеризують як iнвестицiйну активнiсть в pегioнi так i coцiально-економiчний ефект вiд залучених коштiв. Рейтинг iнвестицйної ефективностi областей здійснюється щоквартально. Найближче оновлення буде проведено у березнi 2017 року.

3 бiльш детальною iнформацiєю щодо методологiї рейтингових досліджень та рейтинговою оцiнкою iнвестиційної ефективності обласних центрiв можна ознайомитися на сайті рейтингового агентства http://euro-rating.com.ua.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square