Київщина очолила рейтинг інвестиційної ефективності областей України


Рейтингове агентство «Євро-рейтинг» провело дослідження інвестиційної ефективності областей за підсумками 3-го кварталу 2016 року та за результатами оновленого рейтингy iнвестицiйної ефективностi областей. У Київськiй областi рейтинг оновлено на рiвнi ineA, що вiдповiдає piвню «максимальний». Бальна оцінка iнвестицiйної ефективностi областi становить 224 бали (iнформативно, оцiнка за пiдсумками попередньоrо кварталу 2016 року 217 балiв).

З метою оцiнки інвестиційної ефективності дослiджено динамiку поназникiв, якi характеризують як iнвестицiйну активнiсть в pегioнi так i coцiально-економiчний ефект вiд залучених коштiв. Рейтинг iнвестицйної ефективностi областей здійснюється щоквартально. Найближче оновлення буде проведено у березнi 2017 року.

3 бiльш детальною iнформацiєю щодо методологiї рейтингових досліджень та рейтинговою оцiнкою iнвестиційної ефективності обласних центрiв можна ознайомитися на сайті рейтингового агентства http://euro-rating.com.ua.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше