ТОВ ВКФ "Укрпромпостач-95 Лтд" – одна з перших вітчизняних вертикально-інтегрованих компа


Понад 20 років компанія "Укрпромпостач-95" виробляє смачні якісні ковбаси та м'ясні делікатеси. Сьогодні це більш ніж 100 найменувань продукції, яку обирають споживачі за найкращу збалансованість у категорії "ціна-якість".

Персонал компанії налічує понад 400 працівників, які щоденно піклуються про те, щоб завдяки ретельному контролю якості на всіх етапах виробництва та чіткому дотриманню технології виготовлення продукції споживачі куштували найкращі м’ясні та ковбасні вироби. Велику команду компанії "Укрпромпостач-95" об’єднує не лише професіоналізм та відповідальне ставлення до бізнес-завдань, а й любов до своєї справи та бажання змінювати культуру споживання в Україні на краще.

Основними цінностями компанії є орієнтованість на споживачів, відповідальне партнерство, інноваційність як спосіб постійного вдосконалення виробничих процесів та готової продукції.


Замкнутий технологічний цикл виробництва

компанії "Укрпромпостач-95"

10 переваг компанії "Укрпромпостач-95":

  1. Замкнутий технологічний цикл виробництва, ретельний контроль за кожним з етапів: від забою худоби до реалізації готової продукції.

  2. Повноцінний виробничий комплекс, у якому всі цехи та структурні відділи знаходяться на одній території.

  3. Постійне інвестування коштів у найсучасніше високотехнологічне обладнання за європейськими зразками.

  4. Використання найкращої сировини як запорука гарантовано стабільної якості продукції.

  5. Атестована вимірювальна лабораторія, яка контролює технологічні процеси виготовлення продукції методом відбору проб для лабораторних досліджень.

  6. В технологічних процесах не використовуються домішки, штучні підсилювачі смаку, прискорювачі дозрівання ковбас та продуктів з ГМО.

  7. Широкий асортимент усіх видів ковбасних виробів, різноманітних м’ясних делікатесів та натуральних напівфабрикатів.

  8. Оригінальні рецептури на основі традиційних українських страв, таких як буженина, запечене м’ясо, рулети, домашні ковбаси. Особлива гордість – лінія елітних сиров’ялених ковбас, виготовлених із додаванням італійських вин та прянощів. Завдяки спеціальній технології виробництва сиров’ялені ковбаси мають більший термін придатності та неповторний, особливий смак.

  9. На підприємстві впроваджено систему контролю якості ДСТУ ISO 9001:2009 та систему управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007 (створена на базі концепції ХАССП).

  10. Власна мережа фірмових магазинів у Києві та області, де представлена також ексклюзивна продукція, недоступна в інших місцях продажу.


Популярне
Останні новини