Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Понад 40 років досвіду в авіабудівній галузі

04/01/2017


Свою діяльність публічне акціонерне товариство "Промінь" розпочало в 1975 році як Іванківський виробничий філіал конструкторського бюро контрольних приладів. В суворо секретному режимі виготовлялася фактично дуже складна продукція – комплектуючі до так званих “чорних ящиків” літаків. Згодом на заводі були реалізовані заходи з розвитку потужностей новоствореного підприємства для забезпечення випуску системи «Луч­ 74», новітньої на той час  системи, в необхідній  кількості.

     Основною продукцією підприємства була бортова апаратура, яка призначається для потреб оборони держави. Також підприємство постійно працювало над розвитком виробництва, пошуком творчих партнерів та ринків збуту. Так, спiвпраця з дослідно-конструкторським бюро «Екран»,  науково-технічним комплексом «Екран» дозволила підприємству продовжити виготовлення дослідних зразків продукції основної тематики та дало можливість освоїти нову продукцію, яка дуже актуальна в сучасному літакобудуванні. 

     Сьогодні публічне акціонерне товариство «Промінь» – це пiдприємство iз  замкнутим  циклом виробництва, метою якого є  здійснення виробничої, науково-дослідної, комерційної діяльності в галузі спеціального приладобудування та іншої продукції спеціального призначення. У грудні 2014 року ПАТ «Промінь» виповнилось 40 років з дня заснування. Нині підприємство розробляє та випускає прилади спеціального призначення i продукцiю промислово­побутового призначення, електронно-обчислювальні машини та iнше устаткування для оброблення інформації, що користується попитом у пiдприємств авiабудiвної галузi України та зарубіжжя.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square