Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Please reload

Останні новини

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2021-2027 РОКИ

21/03/2019

1/2
Please reload

Популярне

Понад 40 років досвіду в авіабудівній галузі

04/01/2017


Свою діяльність публічне акціонерне товариство "Промінь" розпочало в 1975 році як Іванківський виробничий філіал конструкторського бюро контрольних приладів. В суворо секретному режимі виготовлялася фактично дуже складна продукція – комплектуючі до так званих “чорних ящиків” літаків. Згодом на заводі були реалізовані заходи з розвитку потужностей новоствореного підприємства для забезпечення випуску системи «Луч­ 74», новітньої на той час  системи, в необхідній  кількості.

     Основною продукцією підприємства була бортова апаратура, яка призначається для потреб оборони держави. Також підприємство постійно працювало над розвитком виробництва, пошуком творчих партнерів та ринків збуту. Так, спiвпраця з дослідно-конструкторським бюро «Екран»,  науково-технічним комплексом «Екран» дозволила підприємству продовжити виготовлення дослідних зразків продукції основної тематики та дало можливість освоїти нову продукцію, яка дуже актуальна в сучасному літакобудуванні. 

     Сьогодні публічне акціонерне товариство «Промінь» – це пiдприємство iз  замкнутим  циклом виробництва, метою якого є  здійснення виробничої, науково-дослідної, комерційної діяльності в галузі спеціального приладобудування та іншої продукції спеціального призначення. У грудні 2014 року ПАТ «Промінь» виповнилось 40 років з дня заснування. Нині підприємство розробляє та випускає прилади спеціального призначення i продукцiю промислово­побутового призначення, електронно-обчислювальні машини та iнше устаткування для оброблення інформації, що користується попитом у пiдприємств авiабудiвної галузi України та зарубіжжя.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square