Понад 40 років досвіду в авіабудівній галузі


Свою діяльність публічне акціонерне товариство "Промінь" розпочало в 1975 році як Іванківський виробничий філіал конструкторського бюро контрольних приладів. В суворо секретному режимі виготовлялася фактично дуже складна продукція – комплектуючі до так званих “чорних ящиків” літаків. Згодом на заводі були реалізовані заходи з розвитку потужностей новоствореного підприємства для забезпечення випуску системи «Луч­ 74», новітньої на той час системи, в необхідній кількості.

Основною продукцією підприємства була бортова апаратура, яка призначається для потреб оборони держави. Також підприємство постійно працювало над розвитком виробництва, пошуком творчих партнерів та ринків збуту. Так, спiвпраця з дослідно-конструкторським бюро «Екран», науково-технічним комплексом «Екран» дозволила підприємству продовжити виготовлення дослідних зразків продукції основної тематики та дало можливість освоїти нову продукцію, яка дуже актуальна в сучасному літакобудуванні.

Сьогодні публічне акціонерне товариство «Промінь» – це пiдприємство iз замкнутим циклом виробництва, метою якого є здійснення виробничої, науково-дослідної, комерційної діяльності в галузі спеціального приладобудування та іншої продукції спеціального призначення. У грудні 2014 року ПАТ «Промінь» виповнилось 40 років з дня заснування. Нині підприємство розробляє та випускає прилади спеціального призначення i продукцiю промислово­побутового призначення, електронно-обчислювальні машини та iнше устаткування для оброблення інформації, що користується попитом у пiдприємств авiабудiвної галузi України та зарубіжжя.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше