Моніторинг діяльності центрів надання адміністративних послуг Київської області


Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» Центри надання адміністративних послуг, утворені 25 райдержадміністраціями та 12 міськвиконкомами (міст обласного значення), продовжують роботу з підвищення якості надання адміністративних послуг.

Також працює центр надання адміністративних послуг у місті районного значення Українка Обухівського району.

У жовтні 2016 року відкрито центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Вишневої міської ради Києво-Святошинського району.

Відповідним рішенням міської ради 09.06.2016 утворено центр надання адміністративних послуг у м.Боярка Києво-Святошинського району.

У переважній більшості центрів надання адміністративних послуг штатна чисельність працівників складає від 2 до 4 посад.

Виключення складає ЦНАП Васильківської (6 посад), Києво-Святошинської (8 посад), Фастівської (5 посад) райдержадміністрацій, Білоцерківської (21 посада), Бориспільської (6 посад), Броварської (6 посад), Бучанської (11 посад), Переяслав-Хмельницької (7 посад) міських рад.

Навантаження на адміністраторів складає в деяких центрах 30 - 50 суб’єктів звернення на день.

Через центри надання адміністративних послуг за місяць в середньому надається від 20 до більше ніж 5000 послуг в залежності від кількості звернень та видів послуг.

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування області вживаються необхідні заходи щодо створення належних умов для прийому суб’єктів звернення в окремих приміщеннях, обладнаних необхідними меблями, оргтехнікою, телефонами та виділеними лініями мережі Інтернет.

Популярне
Останні новини