Компанія «Маревен Фуд Україна» – один із найбільших виробників продуктів швидкого приготування в Євр



ТОВ «Маревен Фуд Україна», що входить до складу великого японсько-корейського холдингу Mareven Food Holding, - це лідер з виробництва продуктів харчування швидкого приготування на території України та одне з провідних підприємств на європейському ринку.

В 2011 році, ретельно вивчивши економічні та географічні аспекти, представництво Mareven Food Holdings в Україні прийняло рішення розмістити свої виробничі потужності в історичному місті над Россю – Білій Церкві. Компанія виготовляє широкий асортимент якісних продуктів швидкого приготування. Флагман виробника в Україні – торговельна марка «Роллтон»: вермішель та локшина швидкого приготування, картопляне пюре, яєчна локшина швидкого варіння та універсальні приправи.

«Маревен Фуд Україна» використовує в роботі новітнє високотехнологічне обладнанням японського та європейського виробництва. Із року в рік компанія «Маревен Фуд Україна» зміцнює позиції, інвестуючи в розширення виробничих потужностей та оновлення інфраструктури. Життєдіяльність компанії забезпечують близько півтисячі співробітників, які виготовляють і реалізують продукцію в Україні, а також країнах Європи та Азії.

Сировина, з якої виготовляється продукція, це продукти переважно українського виробництва, що щоденно постачаються на завод. Перед тим як використати будь-який компонент, його ретельно перевіряють у власній лабораторії на відповідність найвищим нормам якості. Компанія володіє міжнародними сертифікатами якості ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005, які свідчать про високоякісне і безпечне середовище виробництва.

Компанія має значні здобутки, одним з яких є визнання компанії як відповідального роботодавця і нагороджено дипломом «Кращий роботодавець» (місто Біла Церква).

Нині «Маревен Фуд Україна» забезпечує потреби українського ринку, а також експортує продукцію на ринки Європи та Азії.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше