Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському благодійному Великодньому ярмарку

15/02/2017

  Напередодні світлого свята Великодня з 13 по 15 квітня 2017 року за підтримки Державного управління справами Президента України в ДП «Український дім» відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

  Ярмарок започаткований у 2010 році і спрямований на популяризацію народних традицій та підтримку українських товаровиробників. За роки свого існування на Ярмарку були представлені учасники майже з усіх областей України.

         До участі запрошуються підприємства харчової та легкої промисловості, які мають можливість у кращих українських традиціях продемонструвати підготовку до Великодніх свят. Під час Всеукраїнського благодійного Великоднього ярмарку відбудеться благодійний збір продуктів харчування та коштів для дитячих будинків.

         Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок буде корисним та цікавим як для учасників, так і для відвідувачів. В зв’язку з цим департамент економічного розвитку і торгівлі КОДА запрошує бажаючі підприємства харчової та легкої промисловості прийняти участь у Всеукраїнському благодійному Великодньому ярмарку та продемонструвати свою продукцію.

У разі зацікавленості просимо звертатись до керівника проекту Нікіфорової Олени Вікторівни (тел.: (044) 278-84-90; моб.: (050) 465-33-81)

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше