Запрошуємо до участі у Всеукраїнському благодійному Великодньому ярмарку


Напередодні світлого свята Великодня з 13 по 15 квітня 2017 року за підтримки Державного управління справами Президента України в ДП «Український дім» відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

Ярмарок започаткований у 2010 році і спрямований на популяризацію народних традицій та підтримку українських товаровиробників. За роки свого існування на Ярмарку були представлені учасники майже з усіх областей України.

До участі запрошуються підприємства харчової та легкої промисловості, які мають можливість у кращих українських традиціях продемонструвати підготовку до Великодніх свят. Під час Всеукраїнського благодійного Великоднього ярмарку відбудеться благодійний збір продуктів харчування та коштів для дитячих будинків.

Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок буде корисним та цікавим як для учасників, так і для відвідувачів. В зв’язку з цим департамент економічного розвитку і торгівлі КОДА запрошує бажаючі підприємства харчової та легкої промисловості прийняти участь у Всеукраїнському благодійному Великодньому ярмарку та продемонструвати свою продукцію.

У разі зацікавленості просимо звертатись до керівника проекту Нікіфорової Олени Вікторівни (тел.: (044) 278-84-90; моб.: (050) 465-33-81)

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше