Щодо проведення 22-ї Міжнародної туристичної виставки “Tourism. Leisure. Hotels.” (м. Кишинів, Респу


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Агентства з туризму Республіки Молдова, у період з 6 по 9 квітня 2017 року у м. Кишинів (Республіка Молдова) заплановано проведення 22-ї Міжнародної туристичної виставки “Tourism. Leisure. Hotels.”, яка присвячена новітнім тенденціям розвитку туристичної галузі.

Організаторами зазначеної виставки є Агентство з туризму Республіки Молдова та Міжнародний виставковий центр “Moldexpo”. У виставці візьмуть участь профільні державні органи, представництва міжнародних організацій, професійні асоціації, туроператори, туристичні агентства, готелі, туристичні пансіонати, SPA-курорти і туристичні комплекси, авіакомпанії, транспортні і страхові компанії, організатори конференцій і конгресів, розробники спеціалізованого програмного забезпечення і систем бронювання, компанії, які займаються навчанням у сфері туризму, культури і відпочинку та спеціалізовані видання.

Більш детальну інформацію стосовно участі у виставці можна отримати: МВЦ “Moldexpo”, контактна особа – Світлана Гелан (тел.: +373 22 810 410, +373 69 328 257, e-mail: ghelan@moldexpo.md).

Популярне
Останні новини