Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Щодо проведення міжнародної виставки“The Big 5 International building & construction show” (м. Дубай, ОАЕ)

21/02/2017

 

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах, у період з 26 по 29 листопада 2017 року в м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) буде проходити міжнародна виставка “The Big 5 International building & construction show” (https://www.thebig5.ae/), яка є найбільшою виставкою на Близькому Сході та присвячена будівельній галузі.

У 2016 році у виставці взяли участь більше 3100 профільних компаній з 142 країн, зокрема Німеччини, Франції, Китаю, Австрії, Індії та близькосхідних країн, які представили свої проекти на загальну суму 2 трлн. дол. США.

Окрім презентаційних стендів, в рамках виставки були також організовані профільні семінари, будівельний саміт, демонстрація функціональних можливостей продукції учасників, а також церемонія нагородження учасників виставки, чиї товари та послуги орієнтовані на захист навколишнього середовища.

Будівельна галузь є однією з ключових в Еміраті Дубай. За результатами 2016 року загальна вартість проектів, які реалізуються або знаходяться на стадії планування сягне 391 млрд. дол. США, що зумовлено розвитком туристичної галузі, зростанням чисельності населення, а також збільшенням урядових інфраструктурних проектів.

Основними сферами, у яких зосереджені проекти є будівництво житлових та комерційних приміщень, освітніх та медичних установ, релігійних споруд, об'ектів туристичного бізнесу, а також мультифункціональних споруд у містах. Зокрема, загальна сума інвестицій, які будуть залучені для підготовки до проведення Dubai Expo 2020, сягне 18 млрд. дол. США.

Враховуючи інтенсивність розвитку будівельного ринку в ОАЕ, а також масштабність минулорічної виставки “The Big 5 International building & construction show”, Посольство України в ОАЕ вважає за доцільно збільшити українській стороні цього року свою присутність на заході.

Контактна особа в Посольстві України в ОАЕ: Скляр Антон Олегович, anton.skliar@mfa.gov.ua, тел. +971 2 632 75 86 (дод. 121).

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square