Щодо проведення міжнародної виставки“The Big 5 International building & construction show” (м. Д


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах, у період з 26 по 29 листопада 2017 року в м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) буде проходити міжнародна виставка “The Big 5 International building & construction show” (https://www.thebig5.ae/), яка є найбільшою виставкою на Близькому Сході та присвячена будівельній галузі.

У 2016 році у виставці взяли участь більше 3100 профільних компаній з 142 країн, зокрема Німеччини, Франції, Китаю, Австрії, Індії та близькосхідних країн, які представили свої проекти на загальну суму 2 трлн. дол. США.

Окрім презентаційних стендів, в рамках виставки були також організовані профільні семінари, будівельний саміт, демонстрація функціональних можливостей продукції учасників, а також церемонія нагородження учасників виставки, чиї товари та послуги орієнтовані на захист навколишнього середовища.

Будівельна галузь є однією з ключових в Еміраті Дубай. За результатами 2016 року загальна вартість проектів, які реалізуються або знаходяться на стадії планування сягне 391 млрд. дол. США, що зумовлено розвитком туристичної галузі, зростанням чисельності населення, а також збільшенням урядових інфраструктурних проектів.

Основними сферами, у яких зосереджені проекти є будівництво житлових та комерційних приміщень, освітніх та медичних установ, релігійних споруд, об'ектів туристичного бізнесу, а також мультифункціональних споруд у містах. Зокрема, загальна сума інвестицій, які будуть залучені для підготовки до проведення Dubai Expo 2020, сягне 18 млрд. дол. США.

Враховуючи інтенсивність розвитку будівельного ринку в ОАЕ, а також масштабність минулорічної виставки “The Big 5 International building & construction show”, Посольство України в ОАЕ вважає за доцільно збільшити українській стороні цього року свою присутність на заході.

Контактна особа в Посольстві України в ОАЕ: Скляр Антон Олегович, anton.skliar@mfa.gov.ua, тел. +971 2 632 75 86 (дод. 121).

Популярне
Останні новини