Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Святкування "Колодія" на Київщині

23/02/2017

На свято «Колодія», яке святкуватимуть 25-26 лютого 2017 року, запрошують міста та села Київської області.  Під час святкування відтворять давні обряди, влаштують народні забави: перетягування каната, катання на конях, бої на колоді тощо. Відвідувачів розважатимуть народні колективи, які виконуватимуть народні пісні і танці. Кращі господині Київщини готуватимуть млинці і вареники, а майстри влаштують ярмарок різноманітних виробів. 

 

 

Етнографічний комплекс «Українське село» (Києво-Святошинський район, с. Бузова, вул. Дмитрівська, 1) відзначає свято Колодія за усіма народними традиціями. Ще з давніх- давен в Україні святкували свято Колодія і тривало воно на протязі тижня: у понеділок «колодка народжувалась», у вівторок – «охрещувалась», у середу – «похрестини», у четвер – «помирала», у п`ятницю «колодку хоронили», у суботу  - «оплакування колодки», а у неділю відбувалось завершення життєвої долі «колодки» - молоді жінки «волочили колодку», вони прив`язували колодку (загорнуте у полотно полінце) до ноги неодруженим парубкам та дівчатам. А оскільки, ніхто не бажав тягти на нозі колодку, тож від неї відкуплялись кольоровими стрічками, танцями, піснями або їжею та напоями. Гостей будуть вчити виготовляти символ свята «колодку».

Фольклорно-обрядову програму забезпечить гурт «Баламути». Разом з ним гості співатимуть весняні пісні, гратимуть у народні ігри, танцюватимуть. Відбудеться ярмарок майстрів народної творчості, частування традиційними українськими стравами.

 

У парку розваг «Київська Русь» (с. Копачів Обухівського р-ну), також святкуватимуть Колодія за стародавніми традиціями та обрядами! 25 – 26 лютого  з 10.00 до 19.30 проходитиме яскрава програма із спецефектами та вогняним шоу, катанням на конях, в санях чи каретах, карколомними кінно-трюковими шоу, різноманітними іграми та конкурсами. Для кожного – млинці з найрізноманітнішими начинками, слов’янські настоянки та різноманітні ласощі досхочу.
Тільки у Древньому Києві: спалювання найбільшого в Україні опудала вогняними стрілами.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square