Щодо проведення виставки продуктів агропромислового комплексу “Agriscape” (м. Абу Дабі, ОАЕ)


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), 14-15 листопада 2017 року в м. Абу Дабі (ОАЕ) проходитиме виставка продуктів агропромислового комплексу “Agriscape”.

Виставка “Agriscape” є закритим заходом, учасники якого отримують персоналізовані запрошення після затвердження їх кандидатур організаторами. Цільовою аудиторією виставки є керівництво впливових компаній та авторитетні експерти агропромислової галузі.

Стратегічним партнером заходу є Центр безпеки харчових продуктів Абу Дабі, який здійснює нагляд за усіма іноземними інвестиціями в агропромисловому секторі ОАЕ. Організатор заходу – Альянс за безпеку харчових продуктів Абу Дабі, до якого входять усі місцеві компанії, які здійснюють інвестування у агропромисловий комплекс за кордоном. На цьогорічній виставці “Agriscape” буде представлено 40 компаній та 300 покупців з 30 країн світу, які матимуть можливість провести прямі переговори. Відвідувачів виставки буде відібрано за принципом 100 осіб – представників ОАЕ, 100 осіб – представників країн-членів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки та 100 осіб – представників інших країн світу.

Складовими елементами заходу будуть:

  1. виставкова зона (кількість стендів обмежена 40 об’єктами, які будуть розділені за принципом “перший прийшов – перший отримав”);

  2. 45-хвилинні семінари, під час яких учасники матимуть змогу презентувати свій інвестиційний потенціал;

  3. двосторонні зустрічі (організаторами пропонується учасникам заздалегідь зареєструвати до 25 тридцятихвилинних зустрічей з відвідувачами виставки);

  4. гала-вечеря.

За довідками звертатись до Посольства України в ОАЕ: P.O.Box: 35572 – Abu Dhabi – U.A.E.; tel.: (971 2) 6327586; fax: (971 2 ) 6327506; http://uae.mfa.gov.ua; e-mail: emb_ae@mfa.gov.ua.

Популярне
Останні новини