Щодо проведення 22-23 травня 2017 року в м. Сараєво (Боснія і Герцоговина) Восьмої міжнародної інвес

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Міністерства закордонних справ України, 22-23 травня 2017 року в м. Сараєво (Боснія і Герцоговина) заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції “Сараєво Бізнес-форум 2017” під патронатом Президента Боснії і Герцеговини. Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.

Конференція покликана налагодити зв’язки між інституційними, приватними інвесторами усього світу та бізнесменами, власниками проектів з Боснії та Герцеговини, Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії та Словенії. Подія являє собою бізнес-платформу для освоєння інвестиційних можливостей Південно-Східної Європи, з метою сприяння економічного розвитку регіону.

На цьогорічному заході будуть представлені проекти в таких галузях як сільське господарство, енергетика, освіта, фінанси, інфраструктура, будівництво, туризм та ін.

Докладніша інформація про захід міститься за посиланням: http://sarajevobusinessforum.com/.

Популярне
Останні новини
Архів