Для придбання земельної ділянки


Що є: Вільна від забудов земельна ділянка прямокутної форми, частково засаджена плодовими деревами з площею 49,91 га.

Де знаходиться: Київська обл., Бориспільський р-н., Глибоцька сільська рада .

Балансова вартість: 18 484,762 тис. грн. (на підставі оцінки незалежного експерта, без ПДВ). Остаточна вартість об’єкту буде визначена на конкурсних умовах.

На балансі Глибоцькій селищній раді знаходиться рівнина земельна ділянка, з цільовим призначенням ведення колективного садівництва. Тому перспективною пропозицією є вирощування плодових, ягідних і горіхоплідних культур для одержання плодів, ягід і горіхів.

Також площа земельної ділянки є достатньою для розташування на ній, наприклад, митно-логістичного центру/терміналу, складських приміщень, сучасної базової інфраструктури для вантажних автомобілів тощо.


Наявні комунікації: Поруч прокладається газогін, є можливість підключення до ліній електропостачання. Ділянка має зручне розташування близько 6 км від м.Борисполя і траси Київ-Харків, а також на відстані близько 2 км від міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Додаткова інформація щодо ціни та дати проведення торгів буде розміщена на веб-сайті організатора електронних торгів за наступним посиланням: https://setam.net.ua/

Популярне
Останні новини
Архів