Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Семінар-практикум з розроблення стандартів якості обслуговування відвідувачів

07/03/2017

Начальник відділу адміністративних послуг департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації Світлана Кагаловська взяла участь у дводенному  семінарі-практикумі з розроблення стандартів якості обслуговування відвідувачів та підвищення професійних і лідерських якостей керівників Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів).

 

Метою цього семінару-практикуму було започаткування роботи щодо підвищення рівня стандартів обслуговування відвідувачів ЦНАПів в пілотних областях Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні" (USAID ЛЕВ), спільного формування таких стандартів, базуючись на досвіді провідних центрів, а також підвищення лідерських якостей керівників ЦНАПів, формування професійних навичок керування та мотивації персоналу.

 

На семінарі поділилися позитивним досвідом впровадження стандартів обслуговування відвідувачів в Центрах надання адміністративних послуг представники м. Вінниця та м. Івано-Франківськ.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше