З 01.03.2017 в Державі Катар вводяться нові правила здійснення імпорту окремих категорій продовольчиДепартамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації інформує, що відповідно до рішення Міністерства охорони здоров’я Держави Катар з 01.03.2017 у країні вводяться нові правила здійснення імпорту окремих категорій продовольчих товарів, зокрема продукції птахівництва (м’ясо свійської птиці та супутні продукти, курячі яйця), а також червоного м’яса (баранина, яловичина).

Згідно з нововведеннями, підприємства-імпортери для ввезення на територію Держави Катар будь-якого виду м’яса або м’ясопродуктів (охолоджених або заморожених), продукції птахівництва (яєць субпродуктів) зобов’язані отримати попередній дозвіл у Департаменті тваринних ресурсів (Animal Resources Department) Міністерства муніципальних справ та екології Держави Катар.

За інформацією Посольства України в Державі Катар, рішення щодо необхідності отримання спеціального дозволу прийнято за результатами засідання спільної комісії з контролю за якістю харчових продуктів Міністерства охорони здоров’я Держави Катар в якості запобіжного заходу у зв’язку зі спалахом пташиного грипу в Європі та Японії, а також епідеміологічною ситуацією в низці країн-постачальників зазначеної продукції.

Нові процедури спрямовані на підвищення вимог безпеки до імпортних продуктів харчування, а також створення єдиного механізму контролю за ввезенням на територію Держави Катар продукції з країн зі складною епідеміологічною ситуацією.

Практична реалізація нових вимог буде здійснюватись Міністерством охорони здоров’я у координації з Міністерством муніципальних справ та екології Держави Катар. Контроль за імпортом зазначеної категорії товарів та наявністю дозволів Міністерства муніципальних справ і екології Держави Катар здійснюватиметься в прикордонних пунктах пропуску інспекційними групами згаданого міністерства відповідно до закону Держави Катар №8 (1990 р.) про контроль за якістю харчових продуктів з поправками, внесеними законом №4 (2014 р.).

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше