У Київській області з’явиться ще один центр надання адміністративних послуг


Вітаємо Калитянську об’єднану територіальну громаду з перемогою у конкурсному відборі на отримання фінансової допомоги для відкриття сучасного центру надання адміністративних послуг.
14 березня 2017 року відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між представниками громади та компанією SKL International, яка реалізує Початкову фазу проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» у частині розбудови Центрів адміністративних послуг.


У рамках меморандуму до кінця року передбачається оснащення Центру надання адміністративних послуг необхідним обладнанням, а також навчання відповідних фахівців та інформування населення про діяльність ЦНАП.

Вітаючи Калитянську об’єднану територіальну громаду з перемогою бажаємо жителям громади відчути себе заможнішими, щасливішими, вільнішими та впевненими в тому, що працівники селищної ради та нового сучасного центру надання адміністративних послуг докладуть всіх зусиль для забезпечення надання послуг на якісному рівні у відповідності до європейських стандартів, без будь-яких проявів корупції.

Популярне
Останні новини