Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ХV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2017»

20/03/2017

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації інформує, що з 7 по 9 листопада 2017 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15) відбудеться ключова подія водогосподарської галузі – ХV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2017». Традиційно форум проводиться у складі спеціалізованої виставки та науково-практичних конференцій.

Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE» має найвище визнання серед міжнародних виставок – сертифікат Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI). 

Основна мета виставки «AQUA UKRAINE» - знаходження шляхів для вирішення нагальних питань галузі, а саме, впровадження реальних проектів з енергоефективності та ресурсозбереження на підприємствах ЖКГ, надання державної фінансової підтримки модернізації житлово-комунального комплексу, формування оптимальної тарифної політики. Участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE-2017» надає можливість компаніям-учасникам продемонструвати сучасні водопостачання, водовідведення, водо підготовки, очищення стічних вод спеціалістам, зацікавленим у розвитку галузі та підвищенні енергоефективності виробничого процесу на вітчизняних підприємствах.

До відвідування запрошуються представники керівного та інженерного складу водоканалів, підприємств ЖКГ, будівельних, промислових, проектних та монтажних організацій, зокрема, які мають повноваження щодо закупівлі продукції, відповідальні працівники урядових установ, мери міст, зацікавлені фахівці суміжних галузей (харчової, фармацевтичної, хімічної, нафтохімічної, енергетичної, металургійної, агропромислового сектору, машинобудування тощо), науковці, представники державних та комерційних структур.

Запрошуємо взяти участь у XV Міжнародній спеціалізованій «AQUA UKRAINE-2017»  і представити свою продукцію, технології та послуги.

 

У разі зацікавленості просимо звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр»: тел.(044) 201-11-62, 201-11-54,  e-mail: aqua@iec-expo.com.ua

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше