32 Міжнародна виставка «InterBuildExpo»


Департамент економічного розвитку і торгівлі інформує, що 29 березня – 1 квітня 2017 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться 32 Міжнародна виставка «InterBuildExpo» - головна будівельна подія року, що організовується ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» спільно з Будівельною палатою України за підтримки Мінрегіону України.

У трьох павільйонах загальною площею 28000 кв. метрів будуть показані новинки будівельної галузі, перспективні проекти, сучасні технології та матеріали. У виставці візьмуть участь близько 600 підприємств та організацій, в т.ч. більше 30 – зарубіжних.

В рамках виставки передбачено проведення Круглого столу «Поліпшення інвестиційного клімату – основа розвитку будівельного комплексу та економіки України в цілому», на якому будуть розглянуті актуальні питання залучення інвестицій, розвитку будівельного комплексу та шляхи виведення його на незалежний рівень.

Експонентам та відвідувачам буде також запропоновано широкий вибір тематичних заходів:

  • Конференція «Аналіз ринку нерухомості: ненасичені сегменти, перспективи для виробників металоконструкцій;

  • Архітектурно-ландшафтний форум «Екомісто.Еколандшафт»;

  • Круглий стіл «Робітничі кадри для будівництва: проблеми та перспективи. Ярмарок вакансій», тощо.


Запрошуємо Вас взяти участь у 32 Міжнародній виставці «InterBuildExpo», офіційне відкриття виставкових заходів відбудеться 29 березня 2017 року в першому павільоні «КиївЕкспоПлаза» об 11:00 за адресою м.Київ, вул.Салютна, 2б.

Популярне
Останні новини
Архів