Щодо візиту української делегації до м. Сеул (Республіка Корея) та проведення "Четвертого украї


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Торгово-промислової палати України, в рамках подальшої реалізації програми співробітництва України та Республіки Корея, в період з 09 по 14 квітня 2017 року відбудеться візит української делегації. Підготовка заходу здійснюється за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні, Корейського агентства зі сприяння торгівлі та інвестиціям (KOTRA), корейської міжнародної асоціації торгівлі (KITA), Посольства України в Республіці Корея та ін.

В рамках візиту 11 квітня 2017 року у виставковому комплексі COEX (м. Сеул) відбудеться “Четвертий українсько-корейський економічний форум” (далі – Форум), присвячений активізації кооперації України та Кореї в наступних сферах: енергетика, АПК, машинобудування (в т.ч. літакобудування), ІТ, медицина, інфраструктура. На Форумі презентуватимуть “Майстер-план економічного співробітництва між Україною та Кореєю”, а також низку українських інвестиційних проектів; відбудуться В2В-переговори між діловими колами сторін.

Програма перебування включає відвідання корейських компаній, міжнародні виставки Bio Korea та вільної економічної зони в м. Інчхон (розташований другий найбільший морський порт Кореї). Зона діє з 2003 року, розташована в 30 км від Сеулу.

Щорічна виставка Bio Korea – один з провідних світових майданчиків, на якому демонструються передові досягнення біоіндустрії, які використовуються в фармацевтиці, косметології; медичне та лабораторне обладнання, біо-ІТ тощо (детальна інформація за посиланням: http://www.biokorea.org).

Для участі у діловому візиті зацікавленим компанія необхідно до 24.03.2017 заповнити електронну анкету за посиланням https://goo.gl/XwLdah та надіслати до ТПП України презентаційні матеріали про підприємство (англійською) разом з документами, необхідними для відкриття візи.

Контактні особи в ТПП України: заступник керівника Дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Г.М., тел.: +38 (044) 272-29-40, ел. пошта: bgn-ier@ucci.org.ua, провідний консультант Дирекції міжнародного співробітництва Даницький М.М., тел.: +38 (044) 278-18-15, ел. пошта: dmn-ird@ucci.org.ua.


Популярне
Останні новини