Щодо проведення міжнародних днів інформаційних технологій у м. Відень (Республіка Австрія)


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Посольства України в Республіці Австрія, у період з 25 по 26 квітня 2017 року у м. Відень (Республіка Австрія) вчетверте пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій “The 4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business”.

Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку. Передбачається участь близько 600 учасників з понад 20-ти країн світу.

В рамках зазначеного форуму Ukrainian IT Platform організовує розміщення українського виставочного стенду. Реєстрація та участь у заході є безкоштовною. Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: http://itp-ua.com. Контактна особа: Рибченко Артем Сергійович, радник Посольства України в Республіці Австрія (artem.rybchenko@mfa.gov.ua).

Участь у Software Days” є можливістю для українських ІТ компаній презентувати себе на міжнародному ринку, а також знайти партнерів та інвесторів для розвитку свого бізнесу.

Популярне
Останні новини