Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Імплементація економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

24/03/2017

 

1 січня 2016 року розпочато імплементацію економічної частини Угоди про асоціації (ПВЗВТ). З метою підвищення ефективності впровадження Угоди, Представництво ЄС в Україні розпочало впровадження Проекту Association4U / «Підтримка впровадження імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», завданням якого є посилення спроможності урядових інструкцій в наближенні, розробці та запровадженні секторальних політик, розвиток людських ресурсів і підвищення рівня обізнаності щодо європейської інтеграції України.

Враховуючи складність питань, викладених в Угоді та ПВЗВТ, а також зростання зацікавленості громадськості в інформації щодо впливу впровадження Угоди, за сприяння Проекту Association4U було надруковано посібник «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?». Посібник містить не лише опис усіх частин і розділів Угоди, але також є узагальнюючим поглядом на її впровадження як із сторони України. Сподіваємося, що даний посібник стане у нагоді Вам і Вашим колегам.

Більш докладна інформація доступна за посиланнями: www.3dcftas.eu/uk/publications, www.association4U.com.ua

 

  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square