Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Презентація проекту Експортна стратегія України 2017 - 2021

29/03/2017

Представник департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації Максим Симоненко взяв участь у презентації проекту Експортна стратегія України, Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі України 2017-2021.  

28 березня 2017 в Українському домі відбулася презентація проекту Експортна стратегія України, Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі України 2017-2021. Експортна стратегія – це унікальна подія, яка дозволяє впровадити стратегічний вектор розвитку та реалізації торговельного потенціалу, зростання експорту і сприяє формуванню сильної та ефективної економіки нашої держави. Дорожня карта - це путівник на наступні п’ять років, що містить чіткий План дій. Документ розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за методологічного супроводу Міжнародного Торгового Центру (ITC), за участі Офісу з просування експорту та за підтримки Western NISEnterprise Fund. Робота над документом об’єднала представників уряду, бізнесу, громадянського суспільства і міжнародних організацій.

Більш детальна інформація доступна за посиланням: http://me.gov.ua.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square